Persian Team

فروش انواع آیتم های کانتر و ماینکرفت

درباره ما

پرشین تیم گیمینگ

پرشین تیم گیمینگ فعالیت خودشو از سال ۱۳۹۸ شروع کرد . ابتدای کار با شروع استریم در اپارات اغاز شد . سپس تصمیم گرفتیم برای فعالیت بیشتر سرور پابلیک و مچ فعال کنیم . استقبال از سرور پابلیک به سرعت گسترش پیدا کرد به طوری که در همان ماه ابتدا سرور پابلیک به سرعت محبوب شد و پر از پلیر شد . به موازات این استقبال سرور مج رو هم اضافه کردیم که باعث برگزاری سه سری مسابقات با جواییز نقدی در سرور و جذب تیم های ایرانی شد . فعالیت پرشین در سرور مچ محدود نشد و ما در پلتفرم های معتبر بازی کلاب و کلن راه اندازی کردیم . تلاش ما در حال حاضر برگزاری مسابقات در راستای فضای فرهنگی سالم و بهرمندی از ساختار داخلی مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران هستش . از این رو ما خودمون رو تابعه قوانین کشور عزیزمون میدونیم وسعی میکنیم فضایی سالم برای بازیکنان ارایه بدیم

 

فعالیت های پیش رو مسابقات و فروشگاه

فعالیت ما نه فقط در رشته کانتر استرایک در پلتفرم ESEA و Faceit بلکه در راستای گسترش پرشین تیم قصد داریم پا را فراتر از کانتر استرایک بزاریم و وارد رشته های دیگه ورزشی هم بشیم .

ضمن اینکه فروشگاه خودمون رو به محصولات بروز تجهیز میکنیم تا بتونیم خدمات بهتری به شما ارایه بدیم . در کنار این خدمات اگه ایده خاصی به ذهنتون میرسه به ما پیام بدید . یا اگه قصد همکاری دارید ما همیشه برای شما اماده هستیم .